Skip to content

539 N Broadway

Deepwater, NJ 08023

Last Sale Date
Mar 12, 2020

Property Information

Block109
Lot7
Qualifier---
CountySalem
MunicipalityPennsville Twp
Tax Map Page7A

Building Details

Building Class---
DescriptionDEEPWATER FIRE
Dwellings---
Zoning04
Sq Footage5,186
Acreage0.25

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$57,600
16%
Improvement Value:$308,700
84%
Total Assessment$366,300

Sale
$0