Skip to content

Middle Dr

Elmer, NJ 08318

Last Sale Date
Jun 10, 2008

Property Information

Block2701
Lot7
Qualifier---
CountySalem
MunicipalityPittsgrove Twp
Tax Map Page2701

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage2.97

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$61,100
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$61,100

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$2,587+5.1%
2024$2,462+4.1%
2023$2,366+2.8%
2022$2,300+1.7%
Property History

Property Sale

Sale
$0