Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
Cream Ridge Rd(Block 13 Lot 4.01)Salem, NJ 08079
Farm (Regular)
Love it? Save it.
track changes
Overview
Owner
---
Last Sale Price
$10
Last Sale Date
Jul 30, 2025
Property Information
Block13
Lot4.01
Qualifier---
CountySalem
MunicipalityQuinton Twp
Tax Map Page4
Building Details
Building Class---
DescriptionPOLE BARNS
Dwellings1
Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$132,400
100%
Total Assessment$132,400
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,025 | +7.6% |
| 2024 | $4,668 | +11.5% |
| 2023 | $4,186 | +2.4% |
| 2022 | $4,090 | +12.0% |
Property History
No events match the selected filters.