Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
25 Clancy Rd(Unit QFARM)Salem, NJ 08079
Farm (Qualified)
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Oct 22, 2010
Property Information
Block13
Lot8
QualifierQFARM
CountySalem
MunicipalityQuinton Twp
Tax Map Page4
Building Details
Building Class---
DescriptionQF063
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage101.6
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$45,700
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$45,700
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,685 | +11.1% |
| 2024 | $1,516 | +15.0% |
| 2023 | $1,319 | -0.7% |
| 2022 | $1,328 | +8.3% |
Property History
No events match the selected filters.