Property Sale
SaleMulti
$17,200
From:
To:
Sq Ft840DeedBook 3843, Page 377Recorded10/14/2014
Also conveyed in this deed
1 parcelFrom:
To:
Also conveyed in this deed
1 parcelFrom:
To:
Also conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 1890
Salem, NJ 08079
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,866 | +4.6% |
| 2024 | $1,784 | +8.3% |
| 2023 | $1,648 | +2.1% |
| 2022 | $1,614 | +0.6% |
From:
To:
Also conveyed in this deed
1 parcelFrom:
To:
Also conveyed in this deed
1 parcelYear Built: 1890
305 E Broadway
Residential
183 E Broadway
Residential
220 Sinnickson St
Residential
69 Thompson St
Residential
30 Ward St
Residential