Property Sale
Sale
$220,000
Sq Ft1,399DeedBook 4639, Page 95Recorded7/26/2022
From: SOUTH JERSEY MASONRY LLC
To: ZAVORSKI, DEBRA A
From: SEC OF HOUSING & URBAN DEVELOPMENT
To: SOUTH JERSEY MASONRY LLC
Year Built: 1900
Woodstown, NJ 08098
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,823 | +1.3% |
| 2024 | $5,751 | +3.7% |
| 2023 | $5,546 | +2.3% |
| 2022 | $5,422 | -4.8% |
From: SOUTH JERSEY MASONRY LLC
To: ZAVORSKI, DEBRA A
From: SEC OF HOUSING & URBAN DEVELOPMENT
To: SOUTH JERSEY MASONRY LLC
Year Built: 1900