645 Hanken Road, Bound Brook, NJ 08805
- GIS PIN
- 1804_53_13
- Tax Map Block
- 53
- Tax Map Lot
- 13
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1957
- Municipality
- Bound Brook Boro
- County
- Somerset County, NJ
- Land Assessed Value
- $249,000
- Improvement Assessed Value
- $232,600
- Total Assessed Value
- $481,600
Skip to content