Property Sale
Sale
$236,900
To:
Sq Ft1,260DeedBook 6265, Page 3227
To:
Year Built: 1986
Franklin Park, NJ 08823
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,589 | +3.9% |
| 2024 | $5,382 | +6.0% |
| 2023 | $5,076 | +2.1% |
| 2022 | $4,970 | +3.5% |
To:
Year Built: 1986
26 Kirby La
Residential
3 Kirby La
Residential
2 Tracy Ct
Residential
8 Tracy Ct
Residential
13 Kirby La
Residential