Property Sale
Sale
$164,000
From:
To:
Sq Ft1,138DeedBook 6699, Page 3302Recorded2/7/2014
From:
To:
To:
Year Built: 1988
Franklin Park, NJ 08823
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,231 | +4.6% |
| 2024 | $4,999 | +10.4% |
| 2023 | $4,527 | +2.7% |
| 2022 | $4,407 | +1.4% |
From:
To:
To:
Year Built: 1988
18 Taylor Dr
Residential
39 Fisher Dr
Residential
47 Fisher Dr
Residential
1 Taylor Dr
Residential
7 Fisher Dr
Residential