Property Sale
Sale
$245,000
To:
Sq Ft1,260DeedBook 7062, Page 2406
To:
Year Built: 1988
Franklin Park, NJ 08823
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,687 | +3.7% |
| 2024 | $5,485 | +10.3% |
| 2023 | $4,975 | +2.2% |
| 2022 | $4,866 | +3.6% |
To:
Year Built: 1988
83 Townsend Ct
Residential
6 Lindsey Ct
Residential
34 Amberly Ct
Residential
5 Tracy Ct
Residential
69 Townsend Ct
Residential