Property Sale
Sale
$350,000
To:
Sq Ft1,150DeedBook 7600, Page 2421
To:
Year Built: 1988
Franklin Park, NJ 08823
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,371 | +4.3% |
| 2024 | $5,149 | +9.6% |
| 2023 | $4,699 | +2.5% |
| 2022 | $4,584 | +1.3% |
To:
Year Built: 1988
27 Amberly Ct
Residential
63 Taylor Dr
Residential
96 Fisher Dr
Residential
74 Amethyst Way
Residential
72 Taylor Dr
Residential