Property Sale
Sale
$150,000
DeedBook 5266, Page 3594
Year Built: 1988
Franklin Park, NJ 08823
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,166 | +4.8% |
| 2024 | $4,930 | +10.9% |
| 2023 | $4,447 | +2.8% |
| 2022 | $4,326 | +1.4% |
Year Built: 1988
33 Caitlin Ct
Residential
55 Caitlin Ct
Residential
53 Caitlin Ct
Residential
87 Caitlin Ct
Residential
17 Amberly Ct
Residential