Property Sale
Sale
$165,000
To:
Sq Ft1,128DeedBook 5253, Page 2397
To:
Year Built: 1984
Somerset, NJ 08873
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,642 | +4.0% |
| 2024 | $4,464 | +3.9% |
| 2023 | $4,295 | +8.9% |
| 2022 | $3,943 | -1.8% |
To:
Year Built: 1984
12 Almond Dr
Residential
25 Almond Dr
Residential
92 Almond Dr
Residential
106 Almond Dr
Residential
18 Almond Dr
Residential