Property Sale
Sale
$262,000
To:
Sq Ft1,663DeedBook 6386, Page 1353
To:
Year Built: 1986
Somerset, NJ 08873
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,685 | -0.4% |
| 2024 | $6,714 | +5.4% |
| 2023 | $6,373 | +1.4% |
| 2022 | $6,287 | +0.2% |
To:
Year Built: 1986
245 Glastonbury La
Residential
398 Glastonbury La
Residential
263 Glastonbury La
Residential
360 Cotswold Pl
Residential
302 Shilling Dr
Residential