Property Sale
Sale
$226,000
To:
Sq Ft1,184DeedBook 6328, Page 1628
To:
Year Built: 1985
Somerset, NJ 08873
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,794 | +3.9% |
| 2024 | $5,575 | +7.7% |
| 2023 | $5,176 | -0.0% |
| 2022 | $5,178 | +5.3% |
To:
Year Built: 1985
45 Canterbury Cir
Residential
38 Canterbury Cir
Residential
6 Canterbury Cir
Residential
21 Canterbury Cir
Residential
41 Nottingham Way
Residential