Property Sale
Sale
$128,500
To:
Sq Ft2,582DeedBook 1804, Page 357
To:
Year Built: 1986
Somerset, NJ 08873
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,335 | +2.3% |
| 2024 | $11,082 | +4.5% |
| 2023 | $10,608 | +2.1% |
| 2022 | $10,389 | -1.7% |
To:
Year Built: 1986
9 Vince Rd
Residential
52 Pinecrest Dr
Residential
112 Hickory Rd
Residential
533 New Brunswick Rd
Residential
504 New Brunswick Rd
Residential