Property Sale
Sale
$330,000
To:
Sq Ft1,306DeedBook 7370, Page 684
To:
Year Built: 1986
Somerset, NJ 08873
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,530 | +2.7% |
| 2024 | $6,357 | +1.0% |
| 2023 | $6,295 | +1.4% |
| 2022 | $6,208 | -1.7% |
To:
Year Built: 1986
204 Hyde Park Rd
Residential
286 Abbey Dr
Residential
162 Becket Pl
Residential
179 Hyde Park Rd
Residential
188 Jonathan Pl
Residential