Property Sale
Sale
$114,990
DeedBook 1589, Page 749
Year Built: 1983
Somerset, NJ 08873
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,604 | -0.8% |
| 2024 | $6,656 | +15.4% |
| 2023 | $5,767 | +1.6% |
| 2022 | $5,677 | +5.0% |
Year Built: 1983
114 Kingsberry Dr
Residential
212 Kingsberry Dr
Residential
165 Kingsberry Dr
Residential
250 Kingsberry Dr
Residential
214 Kingsberry Dr
Residential