Skip to content

344 Wantage Ave

Branchville, NJ 07826

Last Sale Date
Feb 12, 2013

Property Information

Block39
Lot13
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityFrankford Twp
Tax Map Page10

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
ZoningAR
Sq Footage---
Acreage134.54

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$775,400
89%
Improvement Value:$99,100
11%
Total Assessment$874,500

Sale
$0