Skip to content

31 Perry Rd

Branchville, NJ 07826

Last Sale Date
Sep 8, 2020

Property Information

Block46
Lot2.01
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityFrankford Twp
Tax Map Page12

Building Details

Building Class---
DescriptionCB
Dwellings---
ZoningAR
Sq Footage---
Acreage11.5

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$174,000
25%
Improvement Value:$523,600
75%
Total Assessment$697,600

Sale
$0