Skip to content77 Shore Rd, Andover, NJ 07821
- GIS PIN
- 1908_45_40
- Tax Map Block
- 45
- Tax Map Lot
- 40
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 2008
- Municipality
- Green Twp
- County
- Sussex County, NJ
- Land Assessed Value
- $218,700
- Improvement Assessed Value
- $247,500
- Total Assessed Value
- $466,200