185 Decker Pond Rd, Andover, NJ 07821
- GIS PIN
- 1908_71_7
- Tax Map Block
- 71
- Tax Map Lot
- 7
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1986
- Municipality
- Green Twp
- County
- Sussex County, NJ
- Land Assessed Value
- $118,000
- Improvement Assessed Value
- $358,200
- Total Assessed Value
- $476,200
Skip to content