Skip to content40 Hunts School Rd, Newton, NJ 07860
- GIS PIN
- 1908_7_9
- Tax Map Block
- 7
- Tax Map Lot
- 9
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 2004
- Municipality
- Green Twp
- County
- Sussex County, NJ
- Land Assessed Value
- $124,400
- Improvement Assessed Value
- $615,200
- Total Assessed Value
- $739,600