Property Sale
Sale
$0
Andover, NJ 07821
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $457 | -15.2% |
| 2024 | $539 | +3.8% |
| 2023 | $519 | +1.0% |
| 2022 | $514 | +0.4% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.