Property Sale
Sale
$0
Montague, NJ 07827
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2014 | $142 | +2.8% |
| 2013 | $138 | +0.4% |
| 2012 | $138 | +1.5% |
| 2011 | $136 | +2.9% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.