Skip to content

Millbrook Rd

Newton, NJ 07860

Vacant Land

Last Sale Price
$100
Last Sale Date
Aug 13, 1974

Property Information

Block3004
Lot5
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityStillwater Twp
Tax Map Page30

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
ZoningR5A
Sq Footage---
Acreage0.28

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$5,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$5,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$181+3.1%
2024$176+5.5%
2023$166+3.7%
2022$160+4.2%
Property History

No events match the selected filters.