Skip to content

177-209 Barry Dr N

Vernon Twp, NJ

Built 1909

Last Sale Date
Jan 15, 2025

Property Information

Block27
Lot3
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityVernon Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class17
DescriptionCABIN
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage800
Acreage66.38

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$411,200
93%
Improvement Value:$32,300
7%
Total Assessment$443,500

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1909