Skip to content

68 Sand Hill Rd

Sussex, NJ 07461

Built 1999

Last Sale Date
Jan 15, 2025

Property Information

Block378
Lot4
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityVernon Twp
Tax Map Page18

Building Details

Building Class10
Description2SST
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage6.41

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$480,600
48%
Improvement Value:$515,200
52%
Total Assessment$995,800

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1999