Skip to content

Rt 94/Blk Creek Dr

Vernon, NJ 07462

Public Property

Last Sale Price
$112,842
Last Sale Date
Dec 30, 1997

Property Information

Block390
Lot2
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityVernon Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
DescriptionDO NOT SELL
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage11.28

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$158,800
81%
Improvement Value:$38,100
19%
Total Assessment$196,900

Sale
$112,842
DeedBook 2265, Page 1