Skip to content

513 Tahama Rd

Highland Lakes, NJ 07422

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Aug 28, 2007

Property Information

Block427
Lot70
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityVernon Twp
Tax Map Page15M

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.29

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$29,700
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$29,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$747-35.1%
2024$1,151+8.4%
2023$1,062+6.1%
2022$1,002-3.9%
Property History

No events match the selected filters.