Property Sale
Sale
$0
Highland Lakes, NJ 07422
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,103 | +6.9% |
| 2024 | $1,032 | +15.6% |
| 2023 | $893 | +2.2% |
| 2022 | $873 | +35.9% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.