Skip to content

196 Rt 94

Vernon, NJ 07462

Last Sale Date
Jan 15, 2025

Property Information

Block531
Lot3
QualifierBLDG
CountySussex
MunicipalityVernon Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
DescriptionRED TAIL LODGE
Dwellings1

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$4,165,400
100%
Total Assessment$4,165,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$97,872-0.2%
2024$98,023+1.6%
2023$96,522-35.2%
2022$148,841+26.5%
Property History

Property Sale

Sale
$0