316 Garfield St, Berkeley Heights, NJ 07922
- GIS PIN
- 2001_208_4
- Tax Map Block
- 208
- Tax Map Lot
- 4
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1954
- Municipality
- Berkeley Heights Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $116,900
- Improvement Assessed Value
- $88,700
- Total Assessed Value
- $205,600
Skip to content