36 Lincoln Blvd, Clark, NJ 07066
- GIS PIN
- 2002_104_5
- Tax Map Block
- 104
- Tax Map Lot
- 5
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1955
- Municipality
- Clark Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $280,000
- Improvement Assessed Value
- $175,100
- Total Assessed Value
- $455,100
Skip to content