303 West Lane, Clark, NJ 07066
- GIS PIN
- 2002_163_2
- Tax Map Block
- 163
- Tax Map Lot
- 2
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1950
- Municipality
- Clark Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $221,800
- Improvement Assessed Value
- $239,400
- Total Assessed Value
- $461,200
Skip to content