400 Valley Road, Clark, NJ 07066
- GIS PIN
- 2002_174_7
- Tax Map Block
- 174
- Tax Map Lot
- 7
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1957
- Municipality
- Clark Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $222,700
- Improvement Assessed Value
- $198,600
- Total Assessed Value
- $421,300
Skip to content