97 St Laurent Dr, Clark, NJ 07066
- GIS PIN
- 2002_183_7
- Tax Map Block
- 183
- Tax Map Lot
- 7
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1953
- Municipality
- Clark Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $230,000
- Improvement Assessed Value
- $204,500
- Total Assessed Value
- $434,500
Skip to content