129 Hillcrest Dr, Clark, NJ 07066
- GIS PIN
- 2002_24_2
- Tax Map Block
- 24
- Tax Map Lot
- 2
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1958
- Municipality
- Clark Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $363,800
- Improvement Assessed Value
- $438,100
- Total Assessed Value
- $801,900
Skip to content