Skip to content42 Kenneth Pl, Clark, NJ 07066
- GIS PIN
- 2002_49_5
- Tax Map Block
- 49
- Tax Map Lot
- 5
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1959
- Municipality
- Clark Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $297,000
- Improvement Assessed Value
- $229,700
- Total Assessed Value
- $526,700