5 Ivy St, Clark, NJ 07066
- GIS PIN
- 2002_86_3
- Tax Map Block
- 86
- Tax Map Lot
- 3
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1952
- Municipality
- Clark Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $250,600
- Improvement Assessed Value
- $163,900
- Total Assessed Value
- $414,500
Skip to content