Skip to content77 Washington St, Clark, NJ 07066
- GIS PIN
- 2002_90_20
- Tax Map Block
- 90
- Tax Map Lot
- 20
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1966
- Municipality
- Clark Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $250,000
- Improvement Assessed Value
- $240,400
- Total Assessed Value
- $490,400