205 Burnside Ave, Cranford, NJ 07016
- GIS PIN
- 2003_409_2
- Tax Map Block
- 409
- Tax Map Lot
- 2
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1963
- Municipality
- Cranford Twp
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $70,700
- Improvement Assessed Value
- $162,400
- Total Assessed Value
- $233,100
Skip to content