Skip to content1030 32 Byron Ave, Elizabeth, NJ 07202
- GIS PIN
- 2004_10_7
- Tax Map Block
- 10
- Tax Map Lot
- 7
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1928
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $226,800
- Improvement Assessed Value
- $200,500
- Total Assessed Value
- $427,300