Skip to content952 William St, Elizabeth, NJ 07201
- GIS PIN
- 2004_302_7
- Tax Map Block
- 302
- Tax Map Lot
- 7
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1910
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $144,600
- Improvement Assessed Value
- $257,900
- Total Assessed Value
- $402,500