356 Pennington St, Elizabeth, NJ 07202
- GIS PIN
- 2004_359_2
- Tax Map Block
- 359
- Tax Map Lot
- 2
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1926
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $207,900
- Improvement Assessed Value
- $368,600
- Total Assessed Value
- $576,500
Skip to content