537-547 Rahway Ave, Elizabeth, NJ 07202
- GIS PIN
- 2004_378_1
- Tax Map Block
- 378
- Tax Map Lot
- 1
- Property Class
- Commercial
- Year Built
- 1972
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $952,000
- Improvement Assessed Value
- $237,200
- Total Assessed Value
- $1,189,200
Skip to content