Skip to content140 Washington Ave, Elizabeth, NJ 07202
- GIS PIN
- 2004_448_11
- Tax Map Block
- 448
- Tax Map Lot
- 11
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1900
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $141,300
- Improvement Assessed Value
- $150,800
- Total Assessed Value
- $292,100