448 Grier Ave, Elizabeth, NJ 07202
- GIS PIN
- 2004_452_22
- Tax Map Block
- 452
- Tax Map Lot
- 22
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1905
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $183,700
- Improvement Assessed Value
- $330,300
- Total Assessed Value
- $514,000
Skip to content