638 Grier Ave, Elizabeth, NJ 07202
- GIS PIN
- 2004_457_2
- Tax Map Block
- 457
- Tax Map Lot
- 2
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1920
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $136,800
- Improvement Assessed Value
- $243,500
- Total Assessed Value
- $380,300
Skip to content