Skip to content449 Maple Ave, Elizabeth, NJ 07202
- GIS PIN
- 2004_467_31
- Tax Map Block
- 467
- Tax Map Lot
- 31
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1910
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $162,500
- Improvement Assessed Value
- $178,000
- Total Assessed Value
- $340,500